KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12757151
nr 1275 7151
Ryno Frieberg
(1920-2018), Sverige
Akvarell, Ryno Frieberg (f. 1920), Sverige. #Höstlandskap i Geneve", signerad 1978. Motivet: 28x38cm
Utrop:
600 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 16 september 2019
kl 19:17:15
300 kr
800 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
800 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
Ryno Frieberg
Läs mer om Ryno Frieberg